Thai Airways firma ve filo bilgileri

Havayolu Bilgileri
Havayolu Adı : Thai Airways
Ülke : Thailand
Tarih : 1959 -
IATA / ICAO Kodu : TG / THA
Call Sign : Thai
Websitesi : www.thaiair.com

Havayoluna Ait Filo Bilgileri
Tip Aktif Operasyon Dışı Kaza Kırım Sipariş
Airbus A3000610
Airbus A3100020
Airbus A330161100
Airbus A3400800
Airbus A3503000
Airbus A3806000
Boeing B7372130
Boeing B74710900
Boeing B77732200
Boeing B7876000