THY Turkish Airlines firma ve filo bilgileri

Havayolu Bilgileri
Havayolu Adı : THY Turkish Airlines
Ülke : Turkey
Tarih : 1933 -
IATA / ICAO Kodu : TK / THY
Call Sign : Turkish
Websitesi : www.turkishairlines.com

Havayoluna Ait Filo Bilgileri
Tip Aktif Operasyon Dışı Kaza Kırım Sipariş
Airbus A3100200
Airbus A3197000
Airbus A32024410
Airbus A32169000
Airbus A33059501
Airbus A3404200
Bae 146 / Avro RJ0030
Boeing B7370020
Boeing B737 NG80010
Boeing B77732000
McDonnell Douglas DC-100010