LATAM Brasil firma ve filo bilgileri

Havayolu Bilgileri
Havayolu Adı : LATAM Brasil
Ülke : Brazil
Tarih : 2016 -
IATA / ICAO Kodu : JJ / TAM
Call Sign : TAM
Websitesi : www.latam.com/

Havayoluna Ait Filo Bilgileri
Tip Aktif Operasyon Dışı Kaza Kırım Sipariş
Airbus A31923200
Airbus A32068400
Airbus A32132000
Airbus A3504000
Boeing B76714100
Boeing B77710000