Finnair firma ve filo bilgileri

Havayolu Bilgileri
Havayolu Adı : Finnair
Ülke : Finland
Tarih : 1923 -
IATA / ICAO Kodu : AY / FIN
Call Sign : Finnair
Websitesi : www.finnair.com
Havayolu Logosu

Havayoluna Ait Filo Bilgileri
Tip Aktif Operasyon Dışı Kaza Kırım Sipariş
Airbus A3198000
Airbus A32010000
Airbus A32115000
Airbus A3308000
Airbus A3400700
Airbus A3508000