Delta Air Lines firma ve filo bilgileri

Havayolu Bilgileri
Havayolu Adı : Delta Air Lines
Ülke : USA
Tarih : 1928 -
IATA / ICAO Kodu : DL / DAL
Call Sign : Delta
Websitesi : www.delta.com

Havayoluna Ait Filo Bilgileri
Tip Aktif Operasyon Dışı Kaza Kırım Sipariş
Airbus A31957000
Airbus A32067200
Airbus A32119000
Airbus A33042000
Airbus A3500001
Boeing B71791000
Boeing B73701100
Boeing B737 NG160007
Boeing B74771000
Boeing B7571266400
Boeing B767831800
Boeing B77718000
Embraer 190/1950100
Lockheed L-1011 TriStar01610
McDonnell Douglas MD-80/90180210