China Southern Airlines firma ve filo bilgileri

Havayolu Bilgileri
Havayolu Adı : China Southern Airlines
Ülke : China
Tarih : 2004 -
IATA / ICAO Kodu : CZ / CSN
Call Sign : China Southern
Websitesi : htttp://www.csair.com

Havayoluna Ait Filo Bilgileri
Tip Aktif Operasyon Dışı Kaza Kırım Sipariş
Airbus A31928300
Airbus A320128001
Airbus A32198001
Airbus A33039000
Airbus A3805000
Boeing B73711930
Boeing B737 NG156000
Boeing B7471100
Boeing B7576100
Boeing B77724400
Boeing B78710000
Embraer 190/19520000
McDonnell Douglas MD-80/900900