China Eastern Airlines firma ve filo bilgileri

Havayolu Bilgileri
Havayolu Adı : China Eastern Airlines
Ülke : China
Tarih : 1988 -
IATA / ICAO Kodu : MU / CES
Call Sign : China Eastern
Websitesi : www.ce.air.com

Havayoluna Ait Filo Bilgileri
Tip Aktif Operasyon Dışı Kaza Kırım Sipariş
Airbus A3100100
Airbus A3181000
Airbus A31936100
Airbus A320166600
Airbus A32171000
Airbus A33043000
Airbus A34001000
Bae 146 / Avro RJ0800
Boeing B7370100
Boeing B737 NG94100
Boeing B77717000
Embraer 135/1450500
McDonnell Douglas MD-80/900210