British Airways firma ve filo bilgileri

Havayolu Bilgileri
Havayolu Adı : British Airways
Ülke : United Kingdom
Tarih : 1974 -
IATA / ICAO Kodu : BA / BAW
Call Sign : Speedbird
Websitesi : www.britishairways.com

Havayoluna Ait Filo Bilgileri
Tip Aktif Operasyon Dışı Kaza Kırım Sipariş
Airbus A3181000
Airbus A31944000
Airbus A32067100
Airbus A32118000
Airbus A38012000
Boeing B73701400
Boeing B747361510
Boeing B76771300
Boeing B77758010
Boeing B78724000
Concorde0700