American Airlines firma ve filo bilgileri

Havayolu Bilgileri
Havayolu Adı : American Airlines
Ülke : USA
Tarih : 1934 -
IATA / ICAO Kodu : AA / AAL
Call Sign : American
Websitesi : www.aa.com

Havayoluna Ait Filo Bilgileri
Tip Aktif Operasyon Dışı Kaza Kırım Sipariş
Airbus A30002910
Airbus A319125000
Airbus A32048500
Airbus A321211001
Airbus A33024000
Boeing B7370000
Boeing B737 NG290010
Boeing B757518420
Boeing B767314130
Boeing B77767000
Boeing B78725000
Embraer 190/19520000
Fokker 70/1000810
McDonnell Douglas DC-100130
McDonnell Douglas MD-80/905524120