Air New Zealand firma ve filo bilgileri

Havayolu Bilgileri
Havayolu Adı : Air New Zealand
Ülke : New Zealand
Tarih : 1940 -
IATA / ICAO Kodu : NZ / ANZ
Call Sign : New Zealand
Websitesi : www.airnewzealand.com

Havayoluna Ait Filo Bilgileri
Tip Aktif Operasyon Dışı Kaza Kırım Sipariş
Airbus A32030000
Boeing B7370000
Boeing B7470200
Boeing B7670300
Boeing B77715000
Boeing B7879000
McDonnell Douglas DC-100010