Air France firma ve filo bilgileri

Havayolu Bilgileri
Havayolu Adı : Air France
Ülke : France
Tarih : 1992 -
IATA / ICAO Kodu : AF / AFR
Call Sign : AirFrans
Websitesi : www.airfrance.fr

Havayoluna Ait Filo Bilgileri
Tip Aktif Operasyon Dışı Kaza Kırım Sipariş
Airbus A3000020
Airbus A31818000
Airbus A31938000
Airbus A320422211
Airbus A32120000
Airbus A33015010
Airbus A3409320
Airbus A38010000
Boeing B7370010
Boeing B7470930
Boeing B77770000
Boeing B7872000
Concorde0510