Aer Lingus firma ve filo bilgileri

Havayolu Bilgileri
Havayolu Adı : Aer Lingus
Ülke : Ireland
Tarih : 1936 -
IATA / ICAO Kodu : EI / EIN
Call Sign : Shamrock
Websitesi : www.aerlingus.com

Havayoluna Ait Filo Bilgileri
Tip Aktif Operasyon Dışı Kaza Kırım Sipariş
Airbus A32034001
Airbus A3213000
Airbus A33010000
Boeing B7370000
Boeing B7470000
Boeing B7574000